Нема на залиха
Освежувач Kangoo - Лимон 90100 ЦЕНА: 248 ден
Освежувач Kangoo - Портокал 90102 ЦЕНА: 248 ден

Освежувач Kangoo – Праска 90101

Нема на залиха

Шифра:90101

ЦЕНА: 248 ден

kangoo: Праска

Нема на залиха

Osvezuvac Kangoo – Praska 90101
KANGOO се освежувачи во форма на гел кои се произведени врз база на природно есенцијално масло од органското соединение “Limonen” кое се наоѓа во лушпите на агрумите (портокал, лимон, лимета и други цитрусни овошја). Преку природен процес на хидродистилација, овошните лушпи се потопуваат во вода и се загреваат се додека не се ослободат молекулите на ароматичното масло, кое е во основата на овие освежувачи.
Со својата природна и освежителна арома Лимоненот има анти-стрес и смирувачки својства. Базата од Лимонен за овој производ е со потекло од Јапонија а пакувано во Кина,има долготраен ефект и испушта мирисни ноти до 60 дена од отворањето на лименката.
“KANGOO е нов иновативен бренд на нашата компанија АТОМЕМ, со кој ја збогатуваме палетата на квалитетни и реномирани освежувачи.

Тежина 0.200 кг
kangoo

Праска

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Освежувач Kangoo – Праска 90101”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе