Нема на залиха
Дигалка хидраулична 2 Т. - 72023 ЦЕНА: 990 ден
Освежувач Kangoo - Праска 90101 ЦЕНА: 248 ден

Освежувач Kangoo – Лимон 90100

Нема на залиха

Шифра:90100

ЦЕНА: 248 ден

kangoo: Лимон

Нема на залиха

Osvezuvac Kangoo – Limon 90100

KANGOO  се освежувачи во форма на гел кои се произведени врз база на природно есенцијално масло од органското соединение “Limonen” кое се наоѓа во лушпите на агрумите (портокал, лимон, лимета и други цитрусни овошја). Преку природен процес на хидродистилација, овошните лушпи се потопуваат во вода и се загреваат се додека не се ослободат молекулите на ароматичното  масло,  кое е во основата на овие освежувачи.

Со својата  природна  и освежителна арома Лимоненот има  анти-стрес и смирувачки својства.  Базата од Лимонен за овој производ е со потекло од Јапонија а пакувано во Кина,има долготраен ефект и  испушта мирисни ноти  до 60 дена од отворањето на лименката.
“KANGOO е нов иновативен бренд на нашата компанија АТОМЕМ, со кој ја збогатуваме палетата на квалитетни и реномирани освежувачи.

Тежина 0.200 кг
kangoo

Лимон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Освежувач Kangoo – Лимон 90100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе