Дигалка хидраулична 2 Т. - 72023 ЦЕНА: 990 ден
Освежувач Kangoo - Праска 90101 ЦЕНА: 248 ден

Освежувач Kangoo – Лимон 90100

Има на залиха

Sku:90100

ЦЕНА: 248 ден

kangoo: Лимон
Спореди

Osvezuvac Kangoo – Limon 90100

KANGOO  се освежувачи во форма на гел кои се произведени врз база на природно есенцијално масло од органското соединение “Limonen” кое се наоѓа во лушпите на агрумите (портокал, лимон, лимета и други цитрусни овошја). Преку природен процес на хидродистилација, овошните лушпи се потопуваат во вода и се загреваат се додека не се ослободат молекулите на ароматичното  масло,  кое е во основата на овие освежувачи.

Со својата  природна  и освежителна арома Лимоненот има  анти-стрес и смирувачки својства.  Базата од Лимонен за овој производ е со потекло од Јапонија а пакувано во Кина,има долготраен ефект и  испушта мирисни ноти  до 60 дена од отворањето на лименката.
“KANGOO е нов иновативен бренд на нашата компанија АТОМЕМ, со кој ја збогатуваме палетата на квалитетни и реномирани освежувачи.

Weight 0.200 kg
kangoo

Лимон

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Освежувач Kangoo – Лимон 90100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top