Нема на залиха
Aroma Car Spray пумпа Black - 75мл. - 994371 ЦЕНА: 120 ден
Aroma Car Spray пумпа Јагода - 75мл. - 994373 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Spray пумпа Јаболко – 75мл. – 994372

Нема на залиха

Шифра:994372

ЦЕНА: 120 ден

Нема на залиха

Aroma Car Spray Pump Apple – 75 ml. – 994372

УПОТРЕБА:

Напрскајте на отворено или на површината на тепихот. Неутрализира и апсорбира мириси оставајќи долготрајна свежина

Тежина 0.1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aroma Car Spray пумпа Јаболко – 75мл. – 994372”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе