Нема на залиха
Aroma Car Ventus Black - 994400 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Spray пумпа Јаболко - 75мл. - 994372 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Spray пумпа Black – 75мл. – 994371

Не е достапен

Шифра:994371

ЦЕНА: 120 ден

Нема на залиха

Спореди

Aroma Car Spray Black 75 ml. – 994371

УПОТРЕБА:
Напрскајте на отворено или на површината на тепихот. Неутрализира и апсорбира мириси оставајќи долготрајна свежина

Тежина 0.100 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Aroma Car Spray пумпа Black – 75мл. – 994371”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе