NARVA H7 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 сијалици) - 486078 ЦЕНА: 1,071 ден
NARVA H1 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 сијалици) - 486418 ЦЕНА: 857 ден

NARVA Сијалица H4 12V 60/55W – 486808

Има на залиха

Шифра:486808

ЦЕНА: 729 ден

NARVA Sijalica H4 12V 60/55W – 486808

Обезбедуваат студена бела боја 4500К со сличен ефект на ксенон. Го подобруваат изгледот на вашиот автомобил

Пакување – 2 сијалици.

Тежина 0.1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе