Narva LED сијалици H1 12/24V 6500k - 180573 ЦЕНА: 4,699 ден
PRAXIS Заштитна фолија за сонце 150x80 - 32804 ЦЕНА: 288 ден

Narva LED магленки H8/H11/H16 12/24V 6500k – 180363

Има на залиха

Шифра:180363

ЦЕНА: 4,699 ден

Narva LED maglenki H8/H11/H16 12/24V 6500k – 180363
– Стилски изглед со бело светло до 6500к
– Прецизен зрак за зголемена безбедност
– Компатибилна со повеќето возила и камиони
– Моќност 24W
– PX26d
Гаранција на производ – 1 години.

Тежина 0.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе