NARVA Сијалица H4 12V 60/55W - 486808 ЦЕНА: 680 ден
Praxis Страничен Организер за во автомобил 2 ком. - 33220 ЦЕНА: 388 ден

NARVA H1 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 сијалици) – 486418

Достапен

Шифра:486418

ЦЕНА: 800 ден

Спореди

NARVA H1 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 sijalici) – 486418

Обезбедуваат студена бела боја 4500К со сличен ефект на ксенон. Го подобруваат изгледот на вашиот автомобил. Не се користи на јавни патишта.

Пакување – 2 сијалици.

Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе