MrandMrs GIGI освежувач Passion Fruit (Светло Розе) - 294632 ЦЕНА: 181 ден
MrandMrs освежувач JEFF Chrome Raspberry & Patchouli (Црвен) - 333447 ЦЕНА: 213 ден

MrandMrs освежувач JEFF Chrome Sandal & Incense (Сребрен) – 333430

Има на залиха

Шифра:333430

ЦЕНА: 213 ден

MrandMrs osvezuvac JEFF Chrome Sandal & Incense – 333430

JEFF е освежувач на воздухот за автомобили дизајниран за стил и елеганција.

Џеф е достапен во 6 хромирани завршетоци, дизајнирани од познатиот дизајнер Лука Траци.

Во контакт со воздухот што се испушта од отворот за вентилација на автомобилот, освежувачот ослободува пријатен мирис

Тежина 0.022 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе