MrandMrs освежувач JEFF Chrome Sandal & Incense (Сребрен) - 333430 ЦЕНА: 199 ден
MrandMrs освежувач JEFF Chrome Light Blue (Плав) - 333454 ЦЕНА: 199 ден

MrandMrs освежувач JEFF Chrome Raspberry & Patchouli (Црвен) – 333447

Има на залиха

Sku:333447

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

MrandMrs osvezuvac JEFF Chrome Raspberry & Patchouli – 333447

JEFF е освежувач на воздухот за автомобили дизајниран за стил и елеганција.
Џеф е достапен во 6 хромирани завршетоци, дизајнирани од познатиот дизајнер Лука Траци.
Во контакт со воздухот што се испушта од отворот за вентилација на автомобилот, освежувачот ослободува пријатен мирис

Weight 0.022 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top