MrandMrs GIGI освежувач Muscat Grape (Црвено) - 294625 ЦЕНА: 169 ден
MrandMrs освежувач JEFF Chrome Sandal & Incense (Сребрен) - 333430 ЦЕНА: 199 ден

MrandMrs GIGI освежувач Passion Fruit (Светло Розе) – 294632

Има на залиха

Шифра:294632

ЦЕНА: 169 ден

MrandMrs GIGI osvezuvac Passion Fruit – 294632

Најслаткиот освежувач за автомобил што постои! Gigi е забавен и симпатичен освежувач за автомобил. Содржи состојка која се бори против мирисите.
Слично на детската фигура, овој фанки дизајн е секако идеален и толку иновативен избор за оние кои сакаат симпатичен дизајн.
Достапен е во шест бои и шест мириси кои ќе ве натераат да се заљубите.
Откако ќе се отвори, парфемот трае +/- 30 дена.
Произведено во Италија.
Дизајниран од Стефано Џованони.

Горни ноти: Розов грејпфрут, сладок портокал, маракуја, мед, водни акценти
Срцеви ноти: Цветови од портокал, лисја од малина, јасмин, роза дамаск, циклама
Основни ноти: Ванила, пачули, дрва

Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе