MrandMrs Cesare Освежувач Noble Oud (Златен) - 291396 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Картица освежувач Fresh air (Бела) - 291181 ЦЕНА: 149 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Orange & Sandal Wood (Сребрен) – 291402

Има на залиха

Шифра:291402

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Orange & Sandal Wood – 291402
MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе