АКУМУЛАТОР ФИАММ ТИТАНИУМ ПРО 12В 60Аh ЦЕНА: 4,230 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Citrus (зелен) - 331184 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Fresh Air (бел)- 331177

Има на залиха

Шифра:331177

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Fresh Air – 331177

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе