MrandMrs Cesare Освежувач Fresh Air (бел)- 331177 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Cedar Wood (Црн) - 331191 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Citrus (зелен) – 331184

Има на залиха

Шифра:331184

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Citrus – 331184

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе