MrandMrs Освежувач Forest - Жаба црна - 294809 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Освежувач Forest - Лист бел - 294694 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Освежувач Forest – Жаба зелена – 294830

In Stock

Sku:294830

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

MramdMrs Osvezuvac Forest – Zaba zelena – 294830

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.

Citrus and Amber

Дизајн – Marcantonio
Weight 0.025 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top