MrandMrs Освежувач Forest - Жаба бел - 294816 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Освежувач Forest - Жаба зелена - 294830 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Освежувач Forest – Жаба црна – 294809

In Stock

Sku:294809

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

MramdMrs Osvezuvac Forest – Zaba crna – 294809

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.

Citrus and Amber

Дизајн – Marcantonio
Weight 0.025 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top