MrandMrs Освежувач Forest - Лист црн - 294687 ЦЕНА: 320 ден
MrandMrs Освежувач Forest - Лист зелен - 294717 ЦЕНА: 320 ден

MrandMrs Освежувач Forest – Лист син – 294700

Има на залиха

Шифра:294700

ЦЕНА: 320 ден

MramdMrs Osvezuvac Forest – List sin – 294700

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.

Cedar Wood

Дизајн – Marcantonio
Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе