MrandMrs Освежувач Forest - Лист бел - 294694 ЦЕНА: 320 ден
MrandMrs Освежувач Forest - Лист син - 294700 ЦЕНА: 320 ден

MrandMrs Освежувач Forest – Лист црн – 294687

Има на залиха

Шифра:294687

ЦЕНА: 320 ден

MramdMrs Osvezuvac Forest – List crn – 294687

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.

Cedar Wood

Дизајн – Marcantonio
Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе