MrandMrs Освежувач Forest - Жаба зелена - 294830 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Освежувач Forest - Лист црн - 294687 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Освежувач Forest – Лист бел – 294694

Има на залиха

Sku:294694

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

MramdMrs Osvezuvac Forest – List bel – 294694

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.

Cedar Wood

Дизајн – Marcantonio
Weight 0.024 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top