Нема на залиха
Modula Кровен куфер WeGo 450 црн - 20049 ЦЕНА: 19,350 ден
Modula Кровен куфер WeGo 450 бел - 20053 ЦЕНА: 19,350 ден

Modula Кровен куфер WeGo 500 црн – 20016

Не е достапен

Шифра:20016

ЦЕНА: 20,610 ден

Нема на залиха

Спореди

Modula Kroven kufer WeGo 500 crn – 20016
Поризведен во Италија според највисоките стандарди од лесен АБС со УВ заштита. Креиран за ефикасна аеродинамика, спортски дизајн со двострано отварање за најголема практичност. Со својата големина од 450 лит. успешно ќе ги спакувате најважните работи за патување.

Тежина 25.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе