Нема на залиха
Modula Кровен куфер 430 лит. син - 20064 ЦЕНА: 19,000 ден
Modula Кровен куфер WeGo 500 црн - 20016 ЦЕНА: 22,900 ден

Modula Кровен куфер WeGo 450 црн – 20049

Нема на залиха

Шифра:20049

ЦЕНА: 21,500 ден

Нема на залиха

Modula Kroven kufer WeGo 450 crn – 20049

Поризведен во Италија според највисоките стандарди од лесен АБС со УВ заштита. Креиран за ефикасна аеродинамика, спортски дизајн со двострано отварање за најголема практичност. Со својата големина од 450 лит. успешно ќе ги спакувате најважните работи за патување.

Тежина 20 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе