Нема на залиха
Modula Кровен куфер WeGo 500 црн - 20016 ЦЕНА: 22,900 ден
Modula Кровен куфер Ciao 430 црн - 20047 ЦЕНА: 15,500 ден

Modula Кровен куфер WeGo 450 бел – 20053

Нема на залиха

Sku:20053

ЦЕНА: 21,500 ден

Out of stock

Спореди

Modula Kroven kufer WeGo 450 bel – 20053
Поризведен во Италија според највисоките стандарди од лесен АБС со УВ заштита. Креиран за ефикасна аеродинамика, спортски дизајн со двострано отварање за најголема практичност. Со својата големина од 450 лит. успешно ќе ги спакувате најважните работи за патување.

Weight 20.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top