Нема на залиха
Мулти сунѓер Sonax 428000 ЦЕНА: 218 ден
Мек чистач - Sonax 426100 ЦЕНА: 349 ден

Микрофибер сунѓер Sonax – двостран 428100

Нема на залиха

Sku:428100

ЦЕНА: 280 ден

Out of stock

Спореди

Mikrofiber sunger Sonax – dvostran 428100

Екстра голем сунѓер за темелно перење на возилото. Има две различни површини. Долгите микрофибер влакна се многу абсорбирачки, впиваат многу вода и создаваат голема количина на пена. Рамната страна го олеснува отстранувањето на закоравените нечистотии и инсекти.

Weight 0.215 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Микрофибер сунѓер Sonax – двостран 428100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top