Нема на залиха
Микрофибер крпа за надворешност Sonax - 416200 ЦЕНА: 189 ден
Апликатор за нега на пластика - Sonax 417200 ЦЕНА: 218 ден

Микрофибер крпа за внатрешност – Sonax 416500

Не е достапен

Шифра:416500

ЦЕНА: 180 ден

Нема на залиха

Спореди

Mikrofiber krpa za vnatreshnost – Sonax 416500

Ултра Фина микрофибер крпа која не остава траги и линии. За употреба на рамни површини употребете ја влажна за чистење, а сува за пребришување и остранување на полирот. За употреба на нерамни површини и текстил , употребете ја влажна, а за најдобар ефект, употребте ја ос средство за чистење на пример Сонакс чистач на внатрешност.

Тежина 0.07 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Микрофибер крпа за внатрешност – Sonax 416500”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе