Нема на залиха
Микрофибер крпа за надворешност Sonax - 416200 ЦЕНА: 199 ден
Апликатор за нега на пластика - Sonax 417200 ЦЕНА: 229 ден

Микрофибер крпа за внатрешност – Sonax 416500

Нема на залиха

Sku:416500

ЦЕНА: 189 ден

Out of stock

Спореди

Mikrofiber krpa za vnatreshnost – Sonax 416500

Ултра Фина микрофибер крпа која не остава траги и линии. За употреба на рамни површини употребете ја влажна за чистење, а сува за пребришување и остранување на полирот. За употреба на нерамни површини и текстил , употребете ја влажна, а за најдобар ефект, употребте ја ос средство за чистење на пример Сонакс чистач на внатрешност.

Weight 0.07 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Микрофибер крпа за внатрешност – Sonax 416500”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top