Крпи за полирање Sonax 422200 ЦЕНА: 190 ден
Микрофибер крпа за сушење Sonax 450800 ЦЕНА: 980 ден

Микрофибер крпа за полирање Sonax – 3 пар. 450700

Достапен

Шифра:450700

ЦЕНА: 800 ден

Спореди

Mikrofiber krpa za poliranje Sonax – 3 par. 450700

Идеална крпа за заштеда на време, лесно сушење на возилото, која е нежна кон обоената површина на возилото. Со заоблени и повеќекратно порабени рабови. Инзвонредно издржлива со долги микрофибер влакна со нето тежина од 600г/м2, која може да абсорбира 10 пати повеќе вода од нејзината тежина.

Тежина 0.22 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Микрофибер крпа за полирање Sonax – 3 пар. 450700”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе