3 во 1 Мфи сертифициран кабел 1.5 м. Busy - 50690 ЦЕНА: 980 ден
УСБ кабел Тип-Ц 2.0м. Busy - 50712 ЦЕНА: 399 ден

Микро УСБ кабел 1м. ПВЦ Busy – 50694

Достапен

Шифра:50694

ЦЕНА: 149 ден

Спореди

Micro USB kabel 1m. PVC Busy – 50694

– 1 meter PVC cable double injection
– Speed to 480 mbs
– Charging 2.0A SYNC

Тежина 0.014 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Микро УСБ кабел 1м. ПВЦ Busy – 50694”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе