Патен полнач Двоен УСБ 2.1А 50706 ЦЕНА: 388 ден
Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.0 м. ПВЦ Busy 50692 ЦЕНА: 640 ден

Микро УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50695

Достапен

Шифра:50695

ЦЕНА: 249 ден

kristal: Crna
Спореди

Micro USB Kabel 1.8 m. Pleten Busy 50695

  • Type: Micro 5-pin to USB
  • Outer Diameter: 3.5mm – Length: 1.8M(customized)
  • Charging power: 2.1A USB Type: USB 2.0
  • Material: Metal+Nylon
  • Color: Multi color
  • Compatibility: Products using Micro cable
Тежина 0.030 kg
kristal

Crna

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Микро УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50695”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе