GUMEX Типски гумени патосници VW GOLF VIII (2020-) – 222777 ЦЕНА: 1,730 ден
GUMEX Типски гумени патосници Suzuki SWIFT rubber car mats (2017-) – 222804 ЦЕНА: 1,600 ден

GUMEX Типски гумени патосници Mercedes SPRINTER (W910) ​​(2018-) – 221842

Достапен

Шифра:221842

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Mercedes SPRINTER (W910) ​​(2018-) – 221842
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Mercedes SPRINTER (W910) ​​(2018-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 1 парче
Тежина: 4.26 кг

Тежина 4.26 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе