Попуст
Патосници GUMEX за багажник Mazda 6 sedan (2013-) – 290170 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Nissan Juke (2011-2019-) – 290119 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Mercedes Benz B-Class (W247), (2019-) – 290750

1 Достапни

Шифра:290750

ЦЕНА: 1,200 ден

1 Достапни

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Mercedes Benz B-Class (W247), (2019-) – 290750

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,3 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе