Попуст
Menabo Кровен носач за велосипед - Pro Tour - 4861 ЦЕНА: 5,590 ден
Menabo носач за велосипед - Bike Pro - 4149 ЦЕНА: 3,300 ден

Menabo носач за велосипед – Steel Bike – 4148

Има на залиха

Шифра:4148

ЦЕНА: 9,900 ден

Menabo nosac za velosipedi – Steel Bike – 4148
Држач за 3 велосипеди кој се монтира на задниот дел на возилото, на 5-та врата.
Без систем за заклучување.

Тежина на држачот: 12 kg
Максимална носивост: 45 kg

Максимална тежина по велосипед: 15 kg
Максимална брзина на возење со монтиран држач: 130 km/h
Материјал: Челик

Тежина 12.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе