Попуст
MENABO Носач за велосипеди Antares- 41034 ЦЕНА: Original price was: 36,571 ден.Current price is: 29,299 ден.
SONAX Микрофибер крпа ПЛУС - 451200 ЦЕНА: 1,179 ден

MENABO Носач за велосипеди Merak type Q – 4191

Има на залиха

Шифра:4191

ЦЕНА: Original price was: 19,429 ден.Current price is: 15,599 ден.

Menabo Nosac za velosipedi Merak type Q – 4191

Компактен и лесен носач за велосипеди со алуминиумски шини. Достапен во три модели.

Дизајниран за: 2 велосипеди со максимална носивост од 45 kg

Со систем за заклучување..

Гаранција: 2 години

Тежина 13.8 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Menabo Држач за 3 велосипеди BOA 3 – 4390

ЦЕНА: Original price was: 9,714 ден.Current price is: 7,499 ден.

Кровен држач за велосипед HUGY LOCK – 4363

ЦЕНА: Original price was: 2,971 ден.Current price is: 2,399 ден.

MENABO Носач за велосипеди Antares- 41034

ЦЕНА: Original price was: 36,571 ден.Current price is: 29,299 ден.

Menabo Држач за 3 велосипеди VIPER – 41238

ЦЕНА: Original price was: 8,114 ден.Current price is: 6,299 ден.

Menabo Носач за 3 велосипеди (кука) Alcor 3 – 41127

ЦЕНА: Original price was: 31,771 ден.Current price is: 25,399 ден.

MENABO Носач за велосипеди Merak type K – 4177

ЦЕНА: Original price was: 15,086 ден.Current price is: 12,199 ден.
Врати се горе