MENABO Кровен носач за велосипед Chrono - 4123 ЦЕНА: 12,000 ден
Menabo куфер заден за на кука НЕКАР - 40121 ЦЕНА: 17,800 ден

Menabo куфер заден за на кука МИЗАР – 4078

Има на залиха

Sku:4078

ЦЕНА: 19,000 ден

Спореди

Menabo kufer zaden za na kuka MIZAR – 4078

Задниот куфер може да се комбинира само со носачи за велосипеди Alcor 3 и Alcor 4.

Максимална носивост: 30 кг

Капацитет на полнење: 300 литри

Брава против кражба: Задни и предни ремени за прицврстување.
Систем за прицврстување што треба да се прикачи на рамките на носачот на велосипедот. Вклучено копче против кражба.
Патентиран систем за двојна брава што овозможува вадење на клучот само ако капакот е целосно и безбедно затворен.

Гаранција: 2 години

Weight 8.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top