Попуст
Menabo Носач за 3 велосипеди - Stand UP 3 - 4635 ЦЕНА: 14,040 ден
Menabo носач за велосипед - Steel Bike - 4148 ЦЕНА: 9,900 ден

Menabo Кровен носач за велосипед – Pro Tour – 4861

Достапен

Шифра:4861

ЦЕНА: 5,031 ден

Спореди

Menabo Kroven nosac za velosiped – Pro Tour – 4861
Држач за 1 велосипед кој се монтира на кровни носачи.
Со систем за заклучување на држачот за кровните носачи и на велосипедот за држачот.
Достапни 4 вида адаптери според типот на велосипед:

Тежина на држачот: 2.8 kg
Максимална носивост: 15 kg
Максимална брзина на возење со монтиран држач: 130 km/h
Материјал: Алуминиум
Произведено во: Menabo Италија

Тежина 3.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе