Попуст
SONAX Микрофибер крпа ПЛУС - 451200 ЦЕНА: 1,100 ден
Menabo куфер заден за на кука МИЗАР - 4078 ЦЕНА: 19,000 ден

MENABO Кровен носач за велосипед Chrono – 4123

In Stock

Sku:4123

ЦЕНА: 10,800 ден

Спореди

MENABO Kroven nosac za velosiped Chrono – 4123

Носач за велосипеди монтиран на покрив погоден за велосипеди со големи димензии, MTB и тркачки велосипеди.

Направен исклучиво од алуминиум и челик, тој е дизајниран да ги почитува највисоките безбедносни стандарди, без никаков компромис во дизајнот.

Може да се прицврсти на сите различни шипки на покривот.

Дизајниран за: 1 велосипед со максимална носивост од 25 kg

Брава против кражба: двоен систем за заштита од кражба

Гаранција: 2 години

Weight 6.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top