Menabo Кровен куфер Mania 580 дуо црн - 5356 ЦЕНА: 40,206 ден
Praxis Заштитни завеси за стакла 2 ком. - 32806 ЦЕНА: 416 ден

Menabo Кровен куфер Mania 580 црн – 5345

Има на залиха

ЦЕНА: 36,571 ден

Menabo Kroven kufer Mania 580 crn – 5345

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е брз систем за фиксирање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина.

Тежина 23.4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе