Попуст
Menabo носач за велосипед - Bike Pro - 4149 ЦЕНА: Original price was: 3,771 ден.Current price is: 3,299 ден.
Компресорска пумпа Praxis 2 цилиндри 150W - 61017 ЦЕНА: 3,114 ден

Menabo Држач за 3 велосипеди BOA 3 – 4390

Има на залиха

Шифра:4390

ЦЕНА: Original price was: 9,714 ден.Current price is: 7,499 ден.

Menabo Drzac za 3 velosipedi BOA 3 – 4390

Држач за 3 велосипеди кој се монтира на задниот дел на џип возилото, на резервната гума.

Без систем за заклучување.

Тежина на држачот: 11.8 kg

Максимална носивост: 45 kg

Максимална тежина по велосипед: 15 kg

Максимална брзина на возење со монтиран држач: 130 km/h

Материјал на носечката конструкција: Челик

Материјал на пругите за тркалата: Алуминиум

Тежина 5800 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе