MENABO Кровни носачи LEOPARD L - 48860 ЦЕНА: 8,800 ден
MENABO Кровни носачи LEOPARD црни - 41237 ЦЕНА: 8,300 ден

MENABO Кровни носачи LEOPARD L црни – 41236

Има на залиха

Шифра:41236

ЦЕНА: 8,800 ден

Алуминиумска шипка за покривот обезбедена со практичен и брз систем за фиксирање. Профилот „Blade“ ќе обезбеди највисока аеродинамика. Достапни се две должини.
Максимална носивост: 75 kg.

Материјал за стегачи: гума отпорна на гребење

Материјал на профилот: алуминиум со горниот отвор за завртки „T“ и гумена лента против свирење

Должини: ЛЕОПАРД 129 см.

Брза, лесна инсталација со алатки вклучени во комплетот.

Брави против кражба: Вклучени

Боја: Сребрена

Сертификација: TÜV и CITY CRASH

Гаранција: 2 год.

Тежина 4.30 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе