MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Розев - 291327 ЦЕНА: 329 ден
Menabo Кровен куфер Mania 580 црн - 5345 ЦЕНА: 32,000 ден

Menabo Кровен куфер Mania 580 дуо црн – 5356

Има на залиха

Sku:5345

ЦЕНА: 35,180 ден

Спореди

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е брз систем за фиксирање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина.

Weight 23.6 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top