Купон 100мкд
Gumex Типски гумени патосници Hyundai Tucson (2016>) - 219688 ЦЕНА: 1,550 ден
GUMEX Типски гумени патосници Nisan NAVARA 2 ком. (2014->) – 221707 ЦЕНА: 1,250 ден

GUMEX Типски гумени патосници Mercedes-Benz C-Class W205 (2015->) – 213026

Има на залиха

Sku:213026

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Mercedes-Benz C-Class W205 (2015->) – 213026
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Mercedes (W205) C-Klasse (2014-); Mercedes (X253) GLC-Klasse (2016-); Mercedes (C253) GLC Coupé-Klasse (2016-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top