Попуст
Патосници GUMEX за багажник Kia Sportage (2010-) – 290345 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Mercedes Benz B-Class (W247), (2019-) – 290750 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Mazda 6 sedan (2013-) – 290170

Достапен

Шифра:290170

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Mazda 6 sedan (2013-) – 290170

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе