Купон 100мкд
GUMEKS Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->) - 222754 ЦЕНА: 1,680 ден
SONAX Четка за чистење бандажи - 417900 ЦЕНА: 540 ден

GUMEKS Типски гумени патосници Mazda 2 (2015->) – 221784

Има на залиха

Sku:221784

ЦЕНА: 1,390 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Mazda 2 (2015->) – 221784
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Mazda 2 (2015-); Mazda CX-3 (2015-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top