Паста SONAX Profiline 05-05 1l. 245300 ЦЕНА: 2,867 ден
Чистач на стакло (концетрат) Sonax - со мирис на лимон 260200 ЦЕНА: 80 ден

Максимален абразив (паста) Cutmax 06-03 – Sonax 246300

Достапен

Шифра:246300

ЦЕНА: 2,133 ден

Спореди

Maksimalen abraziv (pasta) Cutmax 06-03 – Sonax 246300

Брзо делување со одличен квалитет на обработената површина. Ги отстранува гребаниците и нерамните делови при повторното завршно полирање или на оригиналната фабричка боја. Остава само минимални траги од обработката и виртуелно никакви остатоци од полир благодарение на Технологијата за ниска емисија на прав од полирање. Лесен за работа. Висока абразивност со истовремено минимално обледување, без силикон и без остатоци од полир. Нето: 1л.

Тежина 1.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Максимален абразив (паста) Cutmax 06-03 – Sonax 246300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе