MA Сет за лепење на резервоар 56 гр. - 2015 ЦЕНА: 159 ден
MA Средство за зацврстување perma 10 мл. црвен - 20155 ЦЕНА: 180 ден

MA Средство за зацврстување медиум 10 мл. плав – 2014

Има на залиха

Шифра:2014

ЦЕНА: 180 ден

MA Sredstvo za zacvrstuvanje medium 10 ml. plav – 2014
Придобивки
Спречува олабавување на врските
Запечатува зглобовите
Ја спречува корозијата
Расклопување со рачен алат

Тежина 0.010 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе