МА Средство за клима уред ВАНИЛА 150мл. - 19599 ЦЕНА: 188 ден
МА Средство за клима уред БЛЕК 150мл. - 19595 ЦЕНА: 188 ден

МА Средство за клима уред НОВА КОЛА 150мл. – 19598

Има на залиха

Sku:19598

ЦЕНА: 188 ден

Спореди

MA Sredstvo za klima ured New Car 150ml. – 19598

Ефикасен препарат што ги чисти отворите за воздух и системот за климатизација. Иновативна формула за чистење, озвежување на кабината и елиминирање на непријатните миризби. Безбеден за здравјето на леѓето, системот за вентилација на автомобилот и другите површини на автомобилот. Лесен за употреба.

Дезинфицира, елиминира бактерии и габи за 15 минути.

Исклучете ја климатизацијата (снегулката)

Пред да го активирате производот поставете на внатрешно циркулирање. Седиштата треба да бидат во вертикална положба. Поставете го освежувачот зад сувозачкото и возачкото седиште и притиснете го вентилот. Почекајте 10 минути и потоа отворете ги сите врати да се излуфтира автомобилот.

Weight 0.150 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top