МА Средство за клима уред БЛЕК 150мл. - 19595 ЦЕНА: 188 ден
МА Средство за клима уред ФРЕШ 150мл. - 19092 ЦЕНА: 188 ден

МА Средство за клима уред АРТИК 150мл. – 19583

Има на залиха

Шифра:19583

ЦЕНА: 188 ден

MA Sredstvo za klima ured Artic 150ml. – 19583

Ефикасен препарат што ги чисти отворите за воздух и системот за климатизација. Иновативна формула за чистење, озвежување на кабината и елиминирање на непријатните миризби. Безбеден за здравјето на леѓето, системот за вентилација на автомобилот и другите површини на автомобилот. Лесен за употреба.

Дезинфицира, елиминира бактерии и габи за 15 минути.

Исклучете ја климатизацијата (снегулката)

Пред да го активирате производот поставете на внатрешно циркулирање. Седиштата треба да бидат во вертикална положба. Поставете го освежувачот зад сувозачкото и возачкото седиште и притиснете го вентилот. Почекајте 10 минути и потоа отворете ги сите врати да се излуфтира автомобилот.

Тежина 0.150 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе