МА Балсам за нега на кожа 3 во 1 - 250мл. -19582 ЦЕНА: 266 ден
МА Чистач за катран и смола 200мл. - 19108 ЦЕНА: 180 ден

MA Силиконски спреј 200мл. – 19112

Има на залиха

Шифра:19112

ЦЕНА: 180 ден

MA Silikonski sprej 200ml. – 19112

Силконски спреј за подмачкување на дихтунзи на автомобили. Подмачкува, штити, одржува и ја враќа еластичноста.

Наменет е за подмачкување врати, прозорци и многу други делови. Спречува мрзнење на вратите. Го враќа оригиналниот изглед и сјај.

Тежина 0.2 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе