MA Лепак за пластика и гума 10гр. - 2045 ЦЕНА: 118 ден
MA Средство за зацврстување медиум 10 мл. плав - 2014 ЦЕНА: 193 ден

MA Сет за лепење на резервоар 56 гр. – 2015

Има на залиха

Шифра:2015

ЦЕНА: 170 ден

MA Set za lepenje na rezervoar 56 gr. – 2015

Комплет за поправка за брза и трајна поправка на оштетени/протечени метални резервоари за гориво. По зацврстувањето покажува многу висока отпорност на бензин и дизел и може да се бруси и бојадиса по 60 минути. Може да издржи нормална температура од 120°C. Краткорочно до 180°C.

Целосна поправка за 60 минути

За резервоари за бензин и дизел

Поправка без расклопување и заварување

До 180°C (краткорочно)

Тежина 0.06 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе