СУПЕР СЕТ Прскалка за пена Алта + Концетрат Активна пена - 100661 ЦЕНА: 1,479 ден
МА Синтетички восок 750мл. - 19606 ЦЕНА: 213 ден

MA Дресинг за пластика и винил 500мл. – 19624

Има на залиха

Шифра:19624

ЦЕНА: 427 ден

MA Dresing za plastika i vinil 500ml. – 19624

Професионален производ за нега на сите пластични делови. Совршено ги чисти површините, ефикасно ја отстранува прашината, мрсни дамки, траги од козметика и сл.

Создава заштитна бариера која ја штити пластиката од прашина и други нечистотии. Пластиката станува отпорна на УВ зраци и бледеење.  Производот остава долготраен свеж мирис.

Содржи микрофибер крпа.

Тежина 0.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе