MA Чистач на тапацир 2 во 1 750 мл. - 19051 ЦЕНА: 150 ден
МА Средство за чистење на мотор 750мл. - 19048 ЦЕНА: 180 ден

MA Чистач на стакло 650мл. – 19049

Достапен

Шифра:19049

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

MA Cistac na staklo 650 ml. – 19049
Универзален чистач за сите стаклени површини на автомобилот. Не остава траги и го намалува замаглувањето. Погодно за сите површини.
Остава свеж мирис. Да не се нанесува на топли површини. Не бара долго пребришување бидејќи испарува.

Тежина 0.750 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Врати се горе