МА Чистач на фелни РЕД 750мл. - 19601 ЦЕНА: 268 ден
MA Силиконски спреј 200мл. - 19112 ЦЕНА: 140 ден

МА Балсам за нега на кожа 3 во 1 – 250мл. -19582

Достапен

Шифра:19582

ЦЕНА: 180 ден

Спореди

MA Balsam za nega na koza – 250ml. – 19582
Специјален производ за мокар изглед, чистење и нега на кожа. Содржи масло од авокадо. Безбеден за употреба. Благодарение на напредната формула спречува нејзино пукање и сушење. Поради големата концентрација на масло од авокадо ја продлабочува нејзината природна боја.

Тежина 0.250 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе