SONAX Xtreme Активен шампон керамик - 259200 ЦЕНА: 880 ден
Освежувач Арома куче - Црно ЦЕНА: 138 ден

MA Средство за заштита за гуми – 750мл. – 19585

Има на залиха

Шифра:19585

ЦЕНА: 399 ден

MA Sredstvo za zastita za gumi – 750 ml. – 19585

Ја враќа длабоката боја на гумите, оставајќи благ сјај на површината. Благодарение на содржината на силиконски емулзии, таа обезбедува долготрајна заштита од валкање, избледување и пукање на гумата. Антистатичките својства на производот прават сјајната површина да остане чиста подолго време. Многу е лесен за употреба. Производот е доволен за околу 40 гуми.

Начин на употреба
Измијте ја и исушете ја гумата.
Раширете го препаратот на мушка од гума, избегнувајќи ја областа на шарите.
Почекајте околу 10 минути, избришете со крпа или микрофибер.

Тежина 0.750 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе